G-MN23124PS2

اصول ساخت سازه تلویزیون شهری

اصول ساخت سازه تلویزیون شهری

اصول ساخت سازه تلویزیون شهری – پایه تلویزیون شهری

طراحی ساخت سازه تلویزیون شهری

آموزش ساخت پایه تلویزیون شهری

اصول ساخت سازه تلویزیون شهری – پایه تلویزیون شهری

آموزش ساخت و اصول طراحی سازه (اسکلت بندی ) تلویزیون شهری (تلویزیون غول پیکر)

اصول ساخت سازه تلویزیون شهری – پایه تلویزیون شهری به نکاتی آموزشی در ارتباط با ساخت سازه های عظیم تلویزیون شهری و یا تابلو روان های غول پیکر و پایه تابلو روان و تلویزیون شهری میپردازیم که سعی کردیم تجربیات ساخت و طراحی پروژه های تابلو روان و تلویزیون شهری ساخته شده توسط شرکت روان تابلو را برای شما دوستان ارائه کنیم.
اصولا یک تلویزیون شهری و یا تابلو روان های غول پیکر ابعادی به متراژ ۳ متر ارتفاع و ۵ متر طول دارد حال ممکن است از این مقدار بزرگتر و یا کوچکتر باشد برای ساخت سازه های تلوزیون شهری و یا تابلو روان های غول پیکر باید نکاتی را در نظر گرفت.

نکات ساخت سازه تلویزیون شهری

۱-محل نصب تلویزیون شهری ۲-ابعاد تلوزیون شهری ۳-درجه حرارت محیطی ۴-هزینه تخصیص داده شده به سازه تلویزیون غول پیکر ۵-امنیت سازه تابلو روان عظیم

حال به شرح هر کدام از این المان ها و تاثیر آن بر شکل گیری سازه میپردازیم:

محل نصب تلویزیون شهری:

محل نصب تلوزیون شهری و یا تابلو روان های غول پیکر باید حد الامکان در جاهای پر ترافیک و دارای رفت و آمد بسیار باشد.که میادین شهر ها معمولا برای این کار انتخاب میشوند.

بهتر است صفحه تلوزیون شهری رو به آفتاب نباشد تا بتوان حداکثر روشنایی را از آن دریافت کرد حتی الامکان سازه تابلو روان بدور از دیواره ها و یا نرده های باشد تا وسیله ای برای افراد سود جو فراهم نگردد. قرار گرفتن سازه تلویزیون شهری در سایه نیز از اولویت های آن میباشد.

اصول ساخت سازه تلویزیون شهری – پایه تلویزیون شهری

ابعاد تلوزیون شهری و یا تابلو روان های غول پیکر:

بطور کلی وزن تلویزیون شهری و ابعاد آن در انتخاب اندازه فونداسیون -تعداد پایه ها و انتخاب جنس ستونها همچنین استحکام اسکلت آن موثر میباشد.برای یک تلوزیون شهری به ابعاد ۳ در ۵ متر با یک پایه یاا به اصطلاح منوپل شما نیاز به حفر گودالی به متراژ ۱٫۵ در ۱٫۵ متر دارید که البته توصیه ما به شما ساخت پایه تلویزیون شهری یا سازه تلوزیون شهری با دو پایه میباشد زیرا استحکام بنا و میزان تحمل بنای تلویزیون شهری و یا تابلو روان های غول پیکر در بادهای با سرعت بالا بسیار بیشتر میشود اما متاسفانه از زیبایی سازه میکاهد.

بعد از حفر فونداسیون نصب آرماتور ها و ریختن بتون نوبت به ساخت اسکلت تلویزیون شهری و یا تابلو روان های غول پیکر میرسد. شما میتوانید برای این منظور از قوطی های پروفیل به ابعاد ۱۲ سانت در ۱۲ سانت استفاده کنید. که برروی صفحه ستونهایی که در  فونداسیون کار گذاشته ایم نصب میگردد.

ما تعداد شش عدد را برای شما پیشنهاد میکنیم اما اکثر پیمانکاران چهار عدد برای پایه تلویزیون شهری و  یا تابلو روان های غول پیکر استفاده میکنند .در ضمن قطر داخلی پایه باید مناسب برای عبور یک شخص از داخل آن باشد.. همچنین در ارتفاع سازه باید نسبت به عدم عبور برق شهری از بالای سازه توجه نمود تا مشکلی هنگام ساختت سازه برای سازندگان آن پیش نیاید.

اصول ساخت سازه تلویزیون شهری – پایه تلویزیون شهری

درجه حرارت محل نصب تلویزیون شهری :

درجه حرارت محیطی برای یک تلوزیون شهری بسیار حائز اهمیت میباشد زیرا پاور تلویزیون شهری استفاده شده در تابلو روان غول پیکر در یک بازه دمایی خاصی کار میکند (بین صفر درجه سانتیگراد تا ۲۵ درجه سانتیگراد) لذا در مکان های گرمسیر که در تابستان دمای محیط به ۶۰ درجه سانتیگراد میرسد نیاز به استفاده از کولر های گازی می باشد به اینصورت که درجه خودکار آنرا روی ۲۵ درجه سانتیگراد گذاشته سپس به محض بالا رفتن دمای داخل سازه از ۲۵ درجه کولر گازی بطور اتومات بکار میافتد.ولی در مناطق سرد سیر نیازی به استفاده از کولرهای گازی نمیباشد.

هزینه تخصیص داده شده به سازه تلویزیون غول پیکر :

سازه تلوزیون شهری و یا تابلو روان های غول پیکر بسته به هزینه تخصیص داده شده بستگی دارد به این صورت که در استفاده از کیفیت کامپوزیت ها یا طراحی نمای کامپوزیت و یا استفاده از کرکره برقی به جایی درب ورودی و همچنین مقاوم سازی سازه نوع کولر گازی بکار رفته و اجرای بدون نقص و زیبای پروژه میتوان تاثیر هزینه تخصیص داده شده را مشاهده نمود.

برای تامین برق تلوزیون شهری یا تابلو روان بزرگ نیز میتوانید بسته به بودجه مورد نظر برق سه فاز تامین کنید یا اینکه برق تک فاز با آمپر بالا بگیرید.. همچنین برای محافظت از نوسان ولتاژ تلوزیون شهری یا تابلو روان نیز میتوانید دستگاه یوپی اس بکارر برید یا اینکه از محافظ های معمولی استفاده کنید.

اصول ساخت سازه تلویزیون شهری – پایه تلویزیون شهری

امنیت سازه تلویزیون شهری :

یکی از مسائل بسیار مهم در طراحی سازه تلوزیون شهری و یا تابلو روان های غول پیکر امنیت آن میباشد چه از لحاظ قطعات سخت افزاری وچه نرم افزاری . نحوه دسترسی اپراتور باید بسیار امن باشد.

مسئولیتت برنامه دهی و تعمیر یا راه اندازی سازه باید به عهده یک شخص خاصی که از سوی ارگان مربوطه صلاحیتش تایید شده است باشد و امکان برنامه نویسی از راه دور برای کاربران دیگر نباشد همچنین دارای قفل نرم افزاری باشد تا مورد سوئ استفاده افراد سودجو از تلویزیون شهری شما نشود.

شرکت روان تابلو آماده مشاوره و عقد قرارداد طراحی و ساخت سازه تلویزیون شهری و تابلو روان غول پیکر در تمام استانهای کشور میباشد. جهت مشاوره و قیمت سازه تلویزیون شهری با بخش فروش تماسس حاصل فرمایید. تماس با ما

آموزش ساخت سازه تابلو روان و پایه تلویزیون شهری
آموزش ساخت سازه تابلو روان و پایه تلویزیون شهری
آموزش ساخت سازه تابلو روان و پایه تلویزیون شهری
آموزش ساخت سازه تابلو روان و پایه تلویزیون شهری
آموزش ساخت سازه تابلو روان و پایه تلویزیون شهری
آموزش ساخت سازه تابلو روان و پایه تلویزیون شهری
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.