G-MN23124PS2

تشخیص ماژول قرمز تابلو روان اصلی از تقلبی

تشخیص ماژول قرمز تابلو روان اصلی از تقلبی

آموزش تشخیص ماژول قلابی ۸۰۶

تشخیص ماژول های اورجینال از غیر اورجینال در تابلو روان:

تشخیص ماژول قرمز تابلو روان اصلی از تقلبی

این مقاله قصد دارد به شما در باره نحوه تشخیص ماژول های اصل از غیر اصل در تابلو روان کمک کند.
با واردات گسترده ماژول تابلو روان به ایران بحث ماژول های استاندارد و غیر استاندارد به وجود آمد وو تابلو سازان در ساخت تابلو روان با انواع برند های ۷۰۱ -۷۰۱C -806 –806AW -908-802 – DY-901 -706– آشنا شدند که تشخیص ماژول خوب از بد بسیار سخت و در بعضی مواقع غیر ممکن بود. در ابتدا ماژول ۷۰۱C با کیفیت بالایی عرضه شد اما پس از چندی نمونه تقلبی آن وارد بازار شد بطوریکه مصرف کننده گانن قادر به تشخیص آنها نبودند اما برای مشتریانی که دنبال تابلو روان ارزان قیمت بودند نمونه مناسبی بود اماا بعد از مدت کوتاهی پی به اشتباه خود بردند . برای مدت زمان کوتاهی شرکت DY اقدام به ساخت ماژول باا کیفیت نمود اما به سرعت ماژول های بی کیفیت جای آنها را در بازار گرفت. سپس شرکتی در چین به نام JHH اقدام به ساخت ماژولی با آرم ۸۰۶ گرفت که تنها برندی است که تا کنون کیفیت خود را تنزل نداده و بعدها باا آرم ۸۰۶AW به بازار روانه کرد. اکثر تابلو سازان برای ساخت تابلو روان به سراغ این نمونه میروند .شرکت روان تابلو نیز در راستای خدمت رسانی و مشتری اولین و تنها شرکتی است که اقدام به واردات ماژول ۸۰۶AW کرده است. در ادامه چند نمونه از مشخصات ماژول ۸۰۶AW را برایتان عنوان میکنیم.
۱- ماژول ۸۰۶AW دارای قاب پلاستیکی محکم تری نسبت به سایر برندها است
۲- ماژول ۸۰۶AW دارای خطوط مداری ضخیم تری نسبت به سایر برندها میباشد به همین خاطر کمتر موردد آسیب و یا قطعی مدار میگردد.
۳- ال ای دی های ماژول ۸۰۶AW یک دست و با نور بیشتری در مواجهه با برند های دیگر است.
۴- ای سی ها در ماژول ۸۰۶AW دارای اصالت بوده و به هیچ عنوان با سوختگی یا خرابی مواجه نمیشود.

کلام آخر : با تمام توضیحاتی که خدمت شما عرض نمودیم راه هایی برای فهمیدن ماژول اصل از تقلبی وجود دارد ولی در کل شما خریداران عزیز تنها راهی که برای مطمئن بودن خرید درست دارید این میباشدکه از شرکت معتبر و مورد تایید خریداری کنید .

شرکت روان تابلو آماده عرضه ماژول ۸۰۶aw در تمام رنگها ( ماژول تک رنگ ) ( ماژول فول کالر ) از شرکت اصلی JH میباشد و تمامی محصولات شرکت روان تابلو دارای ضمانت اصالت و کیفیت ساخت میباشد.

جهت خرید انواع قطعات اصل تابلو روان به لینک فروشگاه مراجعه فرمایید.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.