G-MN23124PS2

تلویزیون شهری چیست

تلویزیون شهری چیست

تلویزیون شهری چیست؟

تلویزیون شهری چیست – فروش تلویزیون شهری کیفیت بالا قیمت مناسب

بررسی تخصصی تلویزیون شهری

فروش و ساخت تلویزیون شهری در ابعاد بزرگ

تلویزیون شهری چیست – فروش تلویزیون شهری کیفیت بالا قیمت مناسب

بررسی اجزا و نحوه عملکرد تلویزیون شهری

شرکت روان تابلو افتخار دارد با دانش روز و تجربه ۱۰ ساله در صنعت تابلو روان و تلویزیون شهری در این امر به مشتریان عزیز خدمات رسانی کند.

تلویزیون شهری چیست ؟

تلویزیون شهری (Large LED Display ) یک تابلو تبلیغاتی میباشد که قابلیت های پخش فیلم ، انیمیشن ، تیزرهای تبلیغاتی ، عکس و… که نیاز های تبلیغاتی شرکتها یا ارگانها را برآورده میسازد .

اجزای مختلف تلویزیون شهری

تلویزیون شهری از ۴ بخش اصلی تشکیل شده است که در ادامه به صورت کامل توضیح خواهیم داد.

۱ – ماژول تلویزیون شهری:

ماژول تلویزیون شهری بلوک هایی از قبل آماده شده می باشند که وقتی به هم اتصال داده میشوند ( ابعاد دلخواه ) یک تلویزیون شهری را تشکیل میدهند که معمولا بر رویکابینت های استاندارد ۹۶*۹۶ سانتی متر مونتاژ میگردد.
پارامترهای تفکیک ماژول های تلویزیون شهری :

تلویزیون شهری چیست – فروش تلویزیون شهری کیفیت بالا قیمت مناسب

۱ – نوع LED :

ال ای دی ماژول های تلویزیون شهری از ۳ رنگ اصلی آبی ، قرمز و سبز تشکیل شده است که از دو تکنولوژیی ساخت بهره میبرند.

الف : ماژول های RGB تلویزیون شهری

در اینگونه ماژول ها ۳ ال ای دی قرمز آبی و سبز در کنار یکدیگر قرار دارند که با فرمانپذیری از برد هر کدام ازز LED ها درصد روشنایی خود را دارند . برای مثال با روشن شدن هر ۳ ال ای دی شما رنگ سفید را درر تلویزیون شهری مشاهده مینمایید. یا با روشن شدن ال ای دی قرمز و آبی شما رنگ بنفش را در تلویزیون شهری خواهید دید.و تمامی رنگ ها به این صورت تولید میشوند. اکثر ماژول های RGB در اندازه های P100 32*16 و P10 16*16 و P16 25.6 * 25.6 هستند و درخشندگی آنها از ۵۵۰۰ تا ۸۵۰۰ میباشد.

ب : ماژول های ۳IN1 تلویزیون شهری :

تکنولوژی ساخت ماژول های ۳IN1 به اینصورت میباشد که ۴ پایه در یک کلاهک سفید رنگ قرار دارند و یکیی از پایه ها GND یا نول میباشد. سه پایه دیگر ماژول های ۳IN1 تلویزیون شهری به ترتیب قرمز ، سبز و آبیی میباشند که با فرمانپذیری از برد هر کدان از پایه ها روشنایی خود را دارند. مزیت ماژول های ۳IN1 در نزدیکک به هم بودن ال ای دی ها و نور یکدست تر نسبت به ماژول های RGB میباشد. اکثر ماژول های ۳IN1 در اندازهه های ۳۲*۱۶ هستند که با دات پیچ های P08 , P10 ,P13.3 در بازار موجود است و درخشندگی آنها بین ۵۰۰۰۰ تا ۸۵۰۰ میباشد.

۲ – فاصله LED ( دات پیچ)

ماژولها بسته به فاصله مرکز تا مرکز ال ای دی های هم رنگ خود از لحاظ کیفیت نیز رتبه بندی میشود. بدینن صورت که با توجه به فاصله ال ای دی های همرنگ به میلیمتر میتوان ماژول ها را نامگذاری نمود. به اینن میزان فاصله ها اصطلاحا دات پیچ گفته میشود که کیفیت تصویر یا رزولیشن ارائه شده در تلویزیون شهری را نشان میدهد. دات پیچ ها از شماره ۲ تا ۳۰ درجه بندی میشوند که دات پیچ ۲ تا ۶ تلویزیون شهریی مخصوص تابلو های داخلی (INDOOR) میباشند و متداولترین دات پیچ تلویزیون شهری شماره ۱۰ میباشد که به آن دات پیچ ۱۰ یا P10 گفته میشود.

۳ – درخشندگی ال ای دی

ماژول تلویزیون شهری از لحاظ درخشندگی با دستگاه لوکس متر سنجیده میشوند که با واحد cd اندازهه گیری میشود و نوع متداول آن برای ماژول های تلویزیون شهری ۵۵۰۰ تا ۸۵۰۰ میباشد که هر چه این اعداد بیشتر باشد شدت نور تلویزیون شهری بالاتر میرود.تلویزیون شهری چیست – فروش تلویزیون شهری کیفیت بالا قیمت مناسب

جهت خرید تابلو روان و خرید تلویزیون شهری میتوانید با کارشناسان شرکت روان تابلو تماس گرفته و از مشاوره رایگان کارشناسان مجرب روان تابلو استفاده نمایید.  تماس با ما 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.