G-MN23124PS2

نرم افزار تابلو روان LED STUDIO LINSN

نرم افزار LED STUDIO LINSN

نرم افزار LED STUDIO LINSN V12.65.0.1.0601.1

نرم افزار LED STUDIO LINSN مناسب برای بردکنترل های شرکت LINSN میباشد که به تولید نرم افزار تابلو روان و کنترلرهای تابلو ال ای دی  می پردازد. این شرکت طیف گسترده ای از محصولات در ضمینه تابلو های ال ای دی را با امکانات متنوع تولید و عرضه می نماید. تولیدات این شرکت جزو شناخته ترین بردهای کنترل تک رنگ و فولکالر و بردکنترل تلویزیون شهری آنلاین و آفلاین میباشد که طی سالهای پیاپی در کشور ما جزو با کیفیت ترین و مقرون به صرفه ترین بردکنترل ها میباشد. نرم افزار کاربردی LED STUDIO  جهت طراحی و تولید متن های مورد نظر برای تابلو روان با افکتهای گوناگون میباشد. شما میتوانید آخرین ورژن نرم افزار LED STUDIO را از لینک زیردانلود نمایید. همچنین شما میتوانید آموزش نرم افزار LED STUDIO را از اینجا مشاهده کنید. نرم افزار LED STUDIO فقط مخصوص برد کنترل های شرکت LINSN میباشد و برای تغییر متن برای بردکنترل های دیگر شما میتوانید نرم افزار مناسب برای بردکنترل تابلو LED خود در اینجا پیدا و دانلود کنید.یکی از قویترین و محبوبترین بردن های در ضمینه تابلو روان و تلویزیون شهری برند LINSN میباشد که تقریبا میتوان گفت همکاران ما در ضمینه تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری با این برند معروف آشناییت کامل دارند. در این بین کارت کنترل LINSN جزو معروفترین و پرقدرت ترین کارت کنترل های تابلو روان و تلویزیون شهری بصورت آنلاین و آفلاین میباشد که مکانیزم مانیتور کردن تابلو LED را دارد به این صورت که تمامی صفحه دسکتاپ شما را که با کابل یا بیسیم به بردکنترل متصل است را به صورت زنده بر روی تابلو LED و تلویزیون شهری با کیفیت بالا نمایش میدهد، که برای استفاده در مجموعه های ورزسی ، سالن های کنفرانس ، تالارهای پذیرایی و… مورد استفاده قرار میگیرد.
شما میتوانید با کنترل های LINSN به تمامی ماژول های موجود در بازار اعم از ماژول تکرنگ ، ماژول فولکالر ، ماژول 7 رنگ ، ماژول SMD و… به آسانی مدیریت و پخش تصویر مورد نظر را داشته باشید.
تمامی کارت کنترل های LINSN از دو بخش مجزا تشکیل شده اند که بخش فرستنده ( Sending Card) و بخش گیرنده ریسیور (Receiving Card ) که برای راه اندازس تابلو روان یا نمایشگر دیجیتال الزامی است که تنها با یک کارت فرستنده (سندر کارت ) میتوانید چندن کارت گیرنده (رسیور کارت) راپشتیبانی کنید و تلویزیون شهری خود را بر حسب تعدادپیکسل و نوع ماژول کانفینگ نمایید و پخش با کیفیت را داشته باشید.

دانلود با لینک مستقیم

پسورد فایل فشرده: www.ravantablo.com

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.